وب سایت نسخه پلاس در سال ۱۴۰۰ به صاحب امتیازی آقای حمید رضا یغمائیان به همراه تیمی جوان متشکل از دانش آموختگان رشته ی مهندسی کامپیوتر و پزشکان داروساز به منظور تغییر در روند تهیه ی نسخه ی پزشکان از داروخانه ها راه اندازی گردیده است .
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه می نماید . با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و تغییر سَبکِ زندگی ، نیاز به تغییر در فرآیند نسخه ی پزشکان از داروخانه ها ، جلوگیری از ازدحام بیماران در این مکان ها و تسریع در یافتن داروخانه ای که بتوان اقلام نسخه را دریافت نمود بر آن شدیم که با راه اندازی این وب سایت از مشکلات ناشی از تجمع بیماران در داروخانه ها و اصلاح روند قدیمی تهیه نسخه و کاستن از مشکلات ناشی از این موارد کمک بسزایی را در حفظ سلامت هموطنان انجام دهیم .
قطعاً نسخه پلاس قصد ارائه و فروش دارو را ندارد ، زیرا این امر فقط با حضور فیزیکی در داروخانه و در حضور مسئول فنی صورت می گیرد .
هدف طراحی این وب سایت فقط به منظور نوبت دهی از راه دور و جلوگیری از جستجو در سطح شهر به منظور یافتن اقلام دارویی می باشد .
با توجه به شرایط روحی و جسمانی بیمار این امر را بر خود واجب می دانیم تا در این شرایط سخت همراه بیمار بوده و به منظور تهیه ی اقلام دارویی و جلوگیری از اتلاف وقت در داروخانه ها کمک حال وی باشیم .
با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم با ارائه ی نظرات و پیشنهادات و انتقادات مسیر روشن تری را برای نسخه پلاس فراهم آورید.

 

حمید رضا یغمائیان

مدیر  و صاحب امتیاز سایت

نسخه پلاس